NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

AKO SPRÁVNE ZMERAŤ PSA?

Zabezpečte si (najlepšie) krajčírsky meter a psíka merajte na mieste, ktoré pozná a je pokojný – ideálne doma. Presný návod ako psíka odmerať nájdete na stránke Ako zmerať psa?

AKÝ TYP POSTROJA SI VYBRAŤ?

V ZeroDC.sk sa na postroje špecializujeme. Z toho dôvodu ich ponúkame hneď niekoľko:

Postroj SHORT – náš najpredávanejší postroj obľúbený najmä pre svoju univerzálnosť. Je vhodný na bežné venčenie i na rekreačné športy, alebo aj ako postroj do auta.

Postroj FASTER – obľúbený ťažný postroj, najčastejšie využívaný na všetky musherské disciplíny – dogtrekking, canicross, bikejoring, skijoring i ďalšie. Postroj je vhodný iba do ťahu.

Ťažný postroj podšitý (X-Back) – popruhový postroj podšitý mäkkou látkou Tebox. Postroj je vhodný iba do ťahu, používa sa pri všetkých musherských diciplínach. Vďaka svojej cenovej dostupnosti je hojne využívaný začiatočníkmi alebo ľudmi, ktorí sa ťažným športom venujú rekreačne.

AKÚ VYBRAŤ DĹŽKU VODÍTKA S TLMIČOM?

Ponúkame dve dĺžky vodítka s tlmičom:

  • 1,9m – vyberte, ak sa venujete (súťažne) canicrossu,
  • 2,7m – vyberte, ak sa venujete ostatným športom, alebo športujete rekreačne.
AKO VYBRAŤ VHODNÚ VEĽKOSŤ (OBLEČENIA ALEBO POSTROJA)?

U každého nášho postroja/oblečenia nájdete tabuľku s veľkosťami. Pozor ale, každý produkt má túto tabuľku trošku inú. Ak teda máte doma postroj SHORT vo veľkosti S, neznamená to, že mu sadne i iný postroj vo veľkosti S.

Ak váš psík nespadá úplne presne do žiadnej z kategórii, bude potrebné ušiť mu produkt na mieru. Táto služba je bez poplatku. Cena sa odvíja od veľkosti, z ktorej úprava vychádza. Napríklad, psík spadá do veľkosti S, ale potrebuje väčší obvod krku. Cena teda bude ako za postroj veľkosti S. Túto veľkosť si aj objednáte a do poznámky k objednávke pripojíte rozmery psíka. My už produkt vyrobíme na mieru.

AKÝ JE ROZDIEL MEDZI ZIMNOU ZATEPLENOU BUNDOU A NEPREMOKAVÝM PRŠIPLÁŠŤOM

Šijeme dva druhy oblečenia pre psíkov. Sú na prvý pohľad rovnaké, líšia sa iba hrúbkou:

  • Nepremokavý pršiplášť – je nepremokavý, tenký a nezateplený. Slúži ako ochrana pred dažďom (jar/jeseň) alebo ako zimná bundička pre psíkov s lepšou srsťou.
  • Zimná zateplená bunda – je nepremokavá, hrubá a zateplená. Chráni pred dažďom, zimou, snehom. Zahreje. Vhodná aj do najväčšej zimy alebo na celodennú zimnú turistiku.
JE MOŽNOSŤ PRÍSŤ SI PRODUKTY ZERODC.SK OSOBNE VYSKÚŠAŤ A VYBRAŤ?

Bohužiaľ túto možnosť momentálne neponúkame. Sme e-shop a tento typ predaja má svoje prednosti i limity. Sme si ale vedomí, že pri kúpe neskúšaného tovaru je možné, že nesadne alebo sa vám nebude páčiť. Preto máte v našom e-shope nárok na výmenu/vrátenie tovaru do 14 dní bez udania dôvodu. Sami si poviete, či chcete objednaný produkt vymeniť za iný alebo vám vrátime peniažky.

AKO DLHO TRVÁ UŠITIE A DODANIE TOVARU?

Štandardná doba dodania je 14 – 20 pracovných dní. Celková doba zavísí od toho, koľko objednávok je momentálne vo výrobe.

Produkty Zero DC sa šijú a vyvíjajú v menšej krajčírskej dielni v Čechách. Chceme, aby boli naše výrobky lokálne a kvalitné. 🙂 Aby vám slúžili čo najlepšie a čo najdhlšie.

OBJEDNAL/A SOM TOVAR, ALE PSÍKOVI VEĽKOSŤ NESEDÍ. AKO MÁM POSTUPOVAŤ?

V prípade, že objednaný tovar psíkovi nesedí a chcete ho vymeniť za inú – vhodnú veľkosť, napíšte nám prosím na [email protected]. Psíka v objednanom postroji/oblečení pofoťte a fotografie nám pripojte do prílohy. Ideálne urobte aj viac fotiek z rôznych uhlov. Pri postroji je pre korektné posúdenie správnej veľkosti potrebné, aby bol v ťahu, t.j. na postroj pripnite vodítko a napnite ho.

Fotky nám pomôžu pri zistení a jednoduchšom výbere správnej veľkosti. Niekedy je zmena i väčšia ako o jedno číslo alebo dokonca treba psíkovi ušiť produkt na mieru. V e-maily vás zároveň budeme inštruovať o ďalšom postupe. 🙂

Pozor, prípadný e-mail so žiadosťou o výmenu je potrebné zaslať do 14 dní, odkedy ste si zásielku prebrali. Potom už výmenu alebo vrátenie tovaru realizovať nevieme.

AKÉ SÚ MOŽNOSTI PLATBY V E-SHOPE?

V našom e-shope môžete platiť nasledovnými spôsobmi:

  • Priama platba na bankový účet (0€): okamžite po objednávke obdržíte e-mail s faktúrou vo formáte .pdf i informáciami o platbe. Využiť môžete i QR kód Pay by Square pre rýchlu a pohodovú platbu (nájdete na faktúre).
  • Platba kartou cez platobnú bránu (0€): pohodlný a rýchly spôsob pomocou platobnej brány Stripe.
  • Dobierka (+0,8€): za svoju objednávku zaplatíte v hotovosti pri prebratí na pošte.
VIEM SI U VÁS OBJEDNAŤ PRODUKT, KTORÝ SOM NAŠIEL NA STRÁNKE ZERODC.CZ, ALE VY HO NA STRÁNKE NEMÁTE?

Samozrejme. A ešte aj ušetríte na poštovnom. 🙂 Pokojne nám napíšte na [email protected] a dohodneme sa.