VÝMENA/VRÁTENIE TOVARU

Pokiaľ ste si klikli na túto stránku, chcete pravdepodobne vrátiť alebo vymeniť niečo, čo ste si objednali na našom e-shope. To nás veľmi mrzí, ale samozrejme nechceme, aby sa Vám doma válalo niečo, čo nevyužijete. 🙂

Výmena tovaru

Využite vtedy, keď sa Vám produkt veľmi páči, ale veľkosť nesadla tak, ako by mala. Určite ho nechcete vrátiť, iba vymeniť za väčší/menší kus. Výmenu vieme bez problémov zrealizovať do 14-tich dní od prebratia, tovar musí byť nepoužitý/nenosený a nepoškodený – max vyskúšaný.

  • napíšte nám na [email protected] a do prílohy priložte aj fotky psíka v danom postroji/oblečku atď. Veľmi nám to pomôže pri lepšej predstave o tom, aká veľkosť by psíkovi sadla. V odpovedi na mailík Vám zašleme všetky potrebné pokyny – kde tovar vrátiť, či sa bude meniť cena atď. a dohodneme sa.

Vrátenie tovaru

Toto je ten horší prípad, kedy ste sa rozhodli, že sa Vám tovar nepáči/nespĺňa Vaše požiadavky a chcete ho vrátiť. Opäť platí, že ak je tovar nepoužitý/nenosený a nepoškodený – max. vyskúšaný, nie je problém ho do dvoch týždňov od obdržania objednávky vrátiť.

Starostlivo ho prosím zabaľte a pošlite DOPORUČENE na adresu:
ALLTECH.SK s.r.o.
Pavla Dobšinského 970/15
969 01 Banská Štiavnica

  • V rámci šetrenia lesov nám nemusíte do balíčka pribaľovať žiadne papiere. Stačí poslať na náš e-mail [email protected] Formulár na odstúpenie od zmluvy, ktorý obsahuje všetko dôležité (vaše meno, číslo objednávky, dôvod vrátenia tovaru i IBAN na ktorý Vám vrátime peniažky). Formulár aj celé poučenie nájdete tu: FORMULÁR NA ODSTÚPENIE OD ZMLUVY